Subiektywny przegląd najbardziej oryginalnych użytkowników eioba.pl II
Autor: szubrawiecswistak:   "Kobietą należy opiekować się i kochać tak jak kochalibyśmy własną córkę. Miłość czysta i bezwarunkowa nie rozróżnia płci. Inkarnując często ją zmieniamy. Podryw oparty na fizjologii można porównać do użycia pigułki gwałtu. Kobieta podniecona nie panuje nad swym ciałem. Wykorzystywanie tego jest niegodne odpowiedzialnego człowieka." do artykułu To jak postrzegasz innych jest odbiciem Twojej osobowości.  (19/11/2010) 
swistak:   "Szczęśliwym czyni człowieka rezygnacja z priorytetu ego na rzecz przyjażni z Bogiem, naszą Wyższą Jażnią. Wszyscy ludzie którzy dojdą do tego etapu rozwoju duchowego, staja się wolni od zwierzęcego instynktu dogadzania zmysłom swoim i swojej samicy. " do artykułu Czy raj istnieje?.  (20/12/2010)

swistak:   "Ykes ! Pakuj manatki i szukaj sobie innego zajęcia zamiast trollowania !" do artykułu Prorodzinna polityka POPiS.  (14/01/2011)
swistak:   "Zbysławie ! Świstanie ma większą przyszłość niż marudzenie !" do artykułu Salon strzyżenia baranów.  (15/01/2011)
swistak:   "Bóg ze Starego testamentu to nie ojciec Jezusa. To było Bóstwo pokrywające monoteistyczne zapotrzebowanie na potężnego Boga, który miał być sojusznikiem wybranego ludu. Był to Bóg bajeczny, bo ten prawdziwy olał ludzkość do czasu przyjścia Mesjasza. " do artykułu „Nieprzejednany, zawistny” Bóg Starego Testamentu.  (17/01/2011)
swistak:   "Zawsze było zapotrzebowanie by legitymizować przemoc powołując się na Boga. Prawdziwy Bóg zdefiniowany przez Chrystusa to bezwarunkowa Miłość, miłosierdzie, zbawienie i wybaczenie. Łączenie Starego testamentu z Nowym przez osobę jedynego Boga jest błędem ewangelistów. Stary testament napisali Żydzi na swoje polityczne potrzeby. Mogą się pogodzić z prawdziwym Bogiem jeśli przeproszą jego Syna Jezusa." do artykułu Ojcem Jezusa jest Bóg uniwersalny.  (18/01/2011)
swistak:   "Zmień nick na dynia. Jagódki mają mniejszy mózg. Dynie więcej czytają a potem piszą. Cały mój koment to żart, każdy debiut jest trudny i dla mnie obiecujący. Pozdrawiam !" do artykułu Inne spojrzenie na wolną wolę.  (20/01/2011)
swistak:   "Zmęczyłem się od samego czytania, ale to chyba zastąpi mi obowiązkowy fitness" do artykułu Już wiem ! … dlaczego ciągle brakuje nam czasu !.  (22/01/2011)
swistak:   "Gamko ! Ja też przytulę każda brzydulę a co ładniejszą, jeszcze pogilgam !" do artykułu PRZYTUL mnie mocno.....  (01/02/2011)
swistak:   "Pewną panią w Zoo goryl wciągnął do klatki by niecnie wykorzystać ! Pani, pozbawiona przez podnieconego gwałciciela bielizny, krzyczy do męża Co mam robić? Na to mąż . Powiedz mu to co zwykle, że cię boli głowa !" do artykułu Kilka słów o kobiecym bólu głowy.  (03/02/2011)
swistak:   "Zgadzam sie autorem, że Stary testament to bajka dla Żydów, dlatego nie może łączyć ich ekumeniczny Bóg Ojciec Mesjasza, bo to nie ten sam Bóg." do artykułu Sola Scriptura catholica.  (08/02/2011)
swistak:   "Czasem małżeństwo to też forma prostytucji z praniem i sprzątaniem " do artykułu Prostytucja.  (18/02/2011)
swistak:   "Chyba cała gmina Żydów udających ateistów zalogowała się na eioba. To co was łączy to nienawiść do Jezusa. To też demaskuje trolle podszywających się pod antysemitów jak święcona woda synów szatana. Zainfekowaliście cały internet. A Tusk chce wam pomóc deklarując miłość i przyjażń. Może nareszcie uda mu się dotrzymać słowa" do artykułu Był


Tekst: Strona 1Strona 2Strona 3Strona 4Strona 5


« Wstecz do listy artykułów