Plotki i ciekawostki eioby.pl
Autor: Zbigniew KostkaPonieważ spadłem na 18 miejsce w TOP 30, trzeba coś napisać, aby wrócić przynajmniej na 11 miejsce, które jeszcze piastuje w „Popularni autorzy w eioba.pl” , a jeszcze 6 dni temu jak pisze Zdzisław w komentarzu do http://www.eioba.pl/a/5ub4/dzieci-to-nasze-jedyne-zabezpieczenie-na-starosc#post421575, było nas czworo w pierwszej 12 TOP 30. No ale nie martwcie się, nie wpadamy w megalomanię, chociaż jak to było ostatnio często, znowu jestem najpoczytniejszym w 2019 r autorem eioby.pl z ponad 650 odsłonami na artykuł (przegoniłem nawet Zdzisława – 642 odsłony/art.). Na „pudle” załapał się też seta1212 – 502,8 odsłon/art.

 


Ale ponieważ, w dzisiejszym życiu, nie hołduje się tradycji, a ludzie żyją ciekawostkami i plotkami, mogę zamiast suchych rankingów przedstawić to samo w formie plotek i ciekawostek. Na przykład Adam Jeziereski ciągle twierdzi, że dziennie przybywa mu ok. 500 odsłon, ale okazuje że to informacje z zamierzchłych czasów, w tym roku przybywa mu dziennie 325,5 odsłony  (69014 odsłon : 212 dni = 325,5 odsłony na dzień), nawet milord36 uzyskuje  tylko 437,27 odsłon na dzień. Ciekawostką jest to, że Zdzisławowi Sadowskiemu przebywa dziennie 261,5 odsłon tj. więcej odsłon niż Hamiltonowi (249,1) i zakrawarskiemu (184,1), chociaż obaj mają większy dorobek odsłon. Na „pudle” oprócz milorda36, i Adama Jezierskiego, załapał się też barkarz (294,3 odsłony/dzień).

 

Niestety nie powiększa się grono autorów (8 osób), którzy uzyskują chociaż 1000 odsłon na miesiąc na wstawianych w tym roku artykułach. Oczywiście najwięcej artykułów wstawia Marcin Sznajder (82 art.), na „pudle” załapali się też: Aleksandra Matula (55 art.) i zakrawarski (48 art.). Marcin Sznajder uzyskał też najwięcej odsłon na tych artykułach w 7-miu miesiącach 2019 r, tj. : 31.030. Na „pudle” znaleźli się też seta1212 (17.096 odsłon) i zakrawarski (11.972 odsłon). Bezpośrednio za „pudłem”, znalazł się Zdzisław Sadowski (10.915 odsłon), milord36 (10.910 odsłon) i ja (9.116 odsłon), ale Zdzisław Sadowski napisał tylko 17 art., ja  14 art., a milord36  napisał 41 art. Powrót na „pudło”, będzie trudnym zadaniem, ale nie niemożliwym (jeżeli zaczniemy wstawiać więcej artykułów).

 

Nie można też nie wspomnieć o aktywności w komentowaniu „artykułów”. Artykułów napisałem w cudzysłowie, bo dalej komentarze mają mało wspólnego (związku) z treścią komentowanych artykułów. Tak jak napisałem w artykule:http://www.eioba.pl/a/5pcs/miszczowie-komentarzy , niewiele zmieniło się na tym polu, „króluje” Serpico: , Hamilton: , Koriolan:, Adam Jezierski:  (pokrzywiony i zakrawarski, ostatnio mniej aktywni), doszedł szubrawiec: i Who cares: . I chociaż w przeszłości „mroczna” VIVI. (jedno z kont Who cares), dała się nam mocno we znaki (dziesiątki odrzuconych artykułów), to jednak teraz jej komentarze czyta się jak komentarze normalnej, trochę narcystycznej (a co tam) osoby, która wraz ze zmianą „konta”, zmienia też swoje upodobania (teraz jej niedawny autorytet Hamilton, jest „be” – wreszcie przejrzała na oczy?): "@Hamilton: złośliwy dziadyga z ciebie. @Hamilton: fik fik małpko. Ty wszystko wiesz. Czytasz z kuli, czy kompleksów starczy konarku ?" "@Hamilton: wiec i ja oceniam ciebie stetryczały złośliwcze. Jedynie na podstawie tego co piszesz, ale nie konfabuluje, że łazisz z żoną bez gaci na zakupy, czy grzebiesz po kubłach w poszukiwaniu petów. "@Hamilton: zidiociałeś do reszty kapelusi dziadziusiu:):). Byłeś tu? Znasz mnie?? A może wysyłasz nam pieniądze na utrzymanie


Tekst: Strona 1Strona 2


« Wstecz do listy artykułów