Zwycięzcy i przegrani
Autor: Zdzisław SadowskiGdy ja 6 lutego i Zbigniew 10 lutego 2017 r zarejestrowaliśmy się na eioba.pl, zaczęła się nowa era w działalności (aktywności) na portalu. Ja zacząłem umieszczać, po trzy (z niecierpliwości – mojej największej wady) moje artykuły dziennie w eioba.pl.  Taka nawała moich artykułów w eioba.pl, spowodowała odruch obronny i agresję „starych wyjadaczy” tego portalu i akcję nie głosowania na moje artykuły, co z kolei powodowało, że moje artykuły nie wychodziły z „oczekujących” do „popularnych”.

Jeszcze gdy Zbigniew wstawił artykuł: http://www.eioba.pl/a/5csx/wywiad-ze-zdzislawem-sadowskim-dziennikarzem-obywa telskim, Hamilton wtedy Starszy zafascynowany naszym rozmachem, zaczął parodiować nasze artykuły: http://www.eioba.pl/a/5czy/the-voice-of-chwalidzidki, szczególnie gdy zacząłem podawać ilości odsłon artykułów wstawianych na eioba.pl, uzyskanych poprzednio na serwisach wiadomości24.pl i interia360.pl: http://www.eioba.pl/a/5dae/m-jak-milosc-b-jak-ble-ble . Halmiltona Starszego tak zafascynowały nasze artykuły, że trzy kolejne artykuły (zapominając o swojej własnej twórczości) poświęcił na parodie naszych artykułów odpowiadając m/in na artykuł Zbigniewa: http://www.eioba.pl/a/5d0m/ix-zjazd-rodu-kostkow-w-lesniewie swoim artykułem: http://www.eioba.pl/a/5de4/zjazd-rodziny-don-kor-leone-w-kutnie .Oczywiście parodie Hamiltona, uzyskiwały tylko połowę odsłon w stosunku do artykułu parodiowanego.
Jego (Hamiltona Starszego) zafascynowanie naszą twórczością trwało nadal i w odpowiedzi na mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/5dqv/opowiesci-przy-piwie napisał: http://www.eioba.pl/a/5duq/opowiesci-przy-lemoniadzie , podobnie jak na mój artykuł; http://www.eioba.pl/a/5ewo/przepraszam-ale-kolezanka-poprosila-mnie-pierwsza odpisał: http://www.eioba.pl/a/5f0e/oglaszamy-konkurs . Hamilton Starszy zniechęcony naszymi sukcesami w rankingach odsłon w artykule z 15.05.2017 r: http://www.eioba.pl/a/5g08/quo-vadis-eiobo poddał się i napisał: „Chyba trzeba będzie się pożegnać. Uczestnictwo w syfie i babranie się w kloace przestaje być miłym zajęciem”. Ucieszyło to większość użytkowników eioby.pl, bo Hamilton Starszy w parze z Dylem Sowizdrzałem dał się już wszystkim poznać, jako para złośliwych hejterów. Jednak po wyrzuceniu z eioby.pl Dyla Sowizdrzała i oszczędzeniu Hamiltona Starszego przez admina, Hamilton Starszy zamiast nabrać wody w usta, uznał się za cenzora eioby.pl i zaczął oceniać każdy artykuł, a nasze dalej parodiować.
Na mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/5mf3/komentarze-to-tez-dziela-sztuki, odpowiedział art.: http://www.eioba.pl/a/5mlb/komentarze-dziela-sztuki-nie-dla-kazdego , na artykuł Zbigniewa: http://www.eioba.pl/a/5loy/trzy-lyki-statystyki , odpowiedział: http://www.eioba.pl/a/5nsd/lyk-eiobowych-statystyk . W tym czasie do Hamiltona, przyłączyło się kilku uciążliwych hejterow: liwa, vivi,  koLo, jotko49spam: "W domu nudno jest jak w grobie,
więc sprubuję na Eiobie.
I za mego korniszona
skopię dupę Hamiltona,
Człek więc chociaż jest spragniony,
jest do świata zniechęcony,
kończy przy nim wreszcie grzebać
myśląc; komu tu dojebać".
Jak widzicie jotko49spam zagląda na eioba.pl, tylko w jednym celu, aby komuś dojebać, aby kogoś odrzucić:
jotko49:   Odrzuca artykuł Zwycięzcy i przegrani  (4 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł "Płacz Ukraino, płacz krwawym brokatem. Jesteś dla siebie ofiarą i katem."  (2 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Dudni Duda dudni w bardzo ....płytkiej studni !  (3 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Modelowane chmury oświetlone ⁚ słońcem poziomo (2)  (3 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł Modelowane chmury oświetlone ⁚ ukośnie od dołu (1)  (3 dni temu)
jotko49:   Odrzuca artykuł O śpiewie


Tekst: Strona 1Strona 2


« Wstecz do listy artykułów